Preskočiť na obsah

Vybrané dokumenty

Vážení návštevníci portálu FINinfo.sk. Keďže sa niektorí ľudia nevedia v 21. storočí správať a namiesto serióznych otázok používajú vulgarizmy a urážlivé texty bola služba pre „Vylepšenie portálu“ a taktiež pre zasielanie dotazov a otázok, ktorá slúži aj na spätnú väzbu pre občanov a to „Komentáre“ dočasne pozastavená. Uvedené služby budú znovu obnovené pre potreby občanov po odstránení vzniknutých problémov.

 

 

Nájdite si 2 minúty čas a vyplňte dotazník spokojnosti s portálom. Pre uľahčenie Vám ponúkame, zaslanie pripomienok k webovému sídlu prostred-níctvom pripraveného dotazníka spokojnosti s portálom. V prípade ak žiadate odpoveď, je potrebné uviesť kontaktné údaje. Tento formulár neslúži na podávanie žiadostí o informácie v zmysle zákona o slobodnom prístupe k informáciám. Spôsob podávania žiadostí o informácie je k dispozícii na webovom portáli Ministerstva financií SR, na adrese www.finance.gov.sk v časti Informačný servis / Poskytovanie informácií

 

   

Komentáre

15. 5. 2011 13:47:40 financnyportal (lubomir medvecky)

dobry den urcite ste si vsimli ze vela firiem pouziva slovne spojenia financny portal na svojich strankach ako informacie o diani na financnom trhu, noviniek kalkulacky, chat, forumy a rozne pisem Vam ohladom domeny financnyportal.sk urcite mi date za pravdu ze je to jedinecna domena spojena s najvyhladavanejsich slovnych vyrazov na slovenskom internete hlavne o dianiach a situacii na financnom trhu , burz atd ponukam vam tuto domenu na odpredaj samozrejme viem ake silné spojenie je tejto domeny a viem ktomu predat pre dobre postavenie na internetovom trhu financnyportal.com, financnyportal.eu myslim ze je to dost silne postavenie na internetovom trhu vlastnit domeny financnyportal.sk, financnyportal.com, financnyportal.eu pripade zaujmu o tuto-tieto domeny ma nevahajte kontaktovat s pozdravom Medvecky

Odpoveď:

25. 5. 2011 13:30:55 odpoveď na komentár finančný portál (Ing. Jana Dubeňová)

Ministerstvo financií SR (ďalej len "MF SR") nemá záujem o odkúpenie domény financnyportal.sk. MF SR už prevádzkuje, spravuje a vlastní doménu FinInfo, preto ďalšia doména finančného trhu nie je potrebná.

Nižšia úroveň hlavnej navigácie

Dolceta kurzy

Knihy

Vyskúšajte 6 kurzov rozde-lených do 67 tréningových sekcií a naučte sa, ako fungujú finančné služby v SR a v Európskej únii.

Môžete si vybrať tréningovú sekciu podľa témy vášho záujmu:

Viac v kurzoch Dolceta