Preskočiť na obsah

Vybrané dokumenty

Vážení návštevníci portálu FINinfo.sk. Keďže sa niektorí ľudia nevedia v 21. storočí správať a namiesto serióznych otázok používajú vulgarizmy a urážlivé texty bola služba pre „Vylepšenie portálu“ a taktiež pre zasielanie dotazov a otázok, ktorá slúži aj na spätnú väzbu pre občanov a to „Komentáre“ dočasne pozastavená. Uvedené služby budú znovu obnovené pre potreby občanov po odstránení vzniknutých problémov.

 

 

Nájdite si 2 minúty čas a vyplňte dotazník spokojnosti s portálom. Pre uľahčenie Vám ponúkame, zaslanie pripomienok k webovému sídlu prostred-níctvom pripraveného dotazníka spokojnosti s portálom. V prípade ak žiadate odpoveď, je potrebné uviesť kontaktné údaje. Tento formulár neslúži na podávanie žiadostí o informácie v zmysle zákona o slobodnom prístupe k informáciám. Spôsob podávania žiadostí o informácie je k dispozícii na webovom portáli Ministerstva financií SR, na adrese www.finance.gov.sk v časti Informačný servis / Poskytovanie informácií

 

   

Komentáre

 • 10. 5. 2016 20:08:53 riešenie dlhov (Lubica)

  Dobrý den,chcela by som sa informovat ohladom financii.S manželom mame viacero požičiek,ktoré nezvládame splácat,pretože som evidovana na úrade práce uz dva roky a manžel je uz dlhsi cas na PN-ke ktorú pobera va sume 165 .-Eur mesacne.Ja pracujem na dohodu kde si mesacne zarobim 65,15.-Eur.Kedže nám treba platit aj byt v sume 265.-Eur s inkasom tak sme sa dostali do riadnych problemov.Ako vidíte spoločne nám nezostava ani zivobytie. So spoločnostami kde mame pozicky komunikujeme stale ale vsade žiadaju aspon po mensich splatkach v sume od 20 az po 150.-Eur mesacne.Naozaj to nezvladame a chceme tieto veci riesit s oddlžovacou spolocnostou.Mame však strach ,aby sme sa nedostali do ešte vacsich problemov.Možete nám prosim poradit čo by sme mali robit.S manželom to vyzera na dlhsiu PN-ku a ja si na zmluvu pracu najst nemožem je tam uz vyssi vek 50 rokov. Hoci som bola uz asi na 100 pohovoroch nic sa mi nerysuje.Dakujem.

  2. 6. 2016 14:25:44 Odpoveď na komentár vo veci riešenia dlhov (Ing. Kardošová)
  Zobraziť odpoveď

 • 13. 6. 2015 21:35:10 rada,pomoc, (kerekešová monika)

  Dobrý deň....mám niekoľko pôžičiek, ktoré som pravidelne splácala ale už to nedokážem,lebo moje finančné možnosti sú nízke na vysoké splátky..Všetky pôžičky sú z nebankoviek, ktorým som z dôvodu nedostatku financii na lieky, stravu pre seba a deti naletela....Teraz neviem čo mám robiť kto mi pomôže a akú oddlžovaciu spoločnosť , ktorá je spoľahlivá a vedená v registri mi poradíte...Z credione som už dostala upomienku...Všetkým nebankovým spoločnostiam som už napísala a oznámila, že nedokážem už splácať vysoké splátky a žiadala som zníženie splátok,lebo platiť chcem..čo mi radíte???

  7. 7. 2015 8:46:14 odpoveď na komentár - rada, pomoc (Ing. Jana Kardošová)
  Zobraziť odpoveď

Počet záznamov: 2
Nižšia úroveň hlavnej navigácie

Dolceta kurzy

Knihy

Vyskúšajte 6 kurzov rozde-lených do 67 tréningových sekcií a naučte sa, ako fungujú finančné služby v SR a v Európskej únii.

Môžete si vybrať tréningovú sekciu podľa témy vášho záujmu:

Viac v kurzoch Dolceta